Scenerie dla P3D i FSX

Wybierając scenerie dla P3D czasem kieruję się ich lokalizacją (bo chciałbym latać do Norwegii! I już!), ale częściej za decyzją stoi jakość produktu i to, czy spełnia on moje szersze wymagania – czy moje samoloty będą pasować, czy będę miał gdzie latać…

Poniżej znajdziecie listę recenzji i tekstów o sceneriach dla Prepar3da i Flight Simulatora, które napisałem w ostatnich latach. Wszystkie zostały sprawdzone w 2019, niektóre opatrzyłem dodatkowym komentarzem (szczególnie jeśli nie są kompatybilne z ostatnią wersją P3D).

Jeśli jeszcze nie znasz moich recenzji – przeczytaj co myślę o recenzowaniu produktów, bo te recenzje mogą traktować dodatki dla P3D nieco inaczej niż większość dostępnych w sieci.

Rzuć też okiem na mój przewodnik po sceneriach dla P3D – wyjaśniam w nim moje wymagania wobec scenerii i podpowiadam jak samodzielnie ocenić, czy sceneria jest warta kupna (szczególnie jeśli nie zrecenzowałem jej jeszcze). W przewodniku znajdziesz również krótkie omówienie firm – developerów scenerii.